Zákroky estetické dermatologie

Rejuvenace (omlazení pleti)

Zákrok spočívá v narušení povrchové vrstvy pokožky laserovým paprskem v pravidelném rastru. Pokožka v těchto místech regeneruje, vytváří stroupky, čímž se vypíná a dochází k vyhlazování vrásek. K úplnému zhojení stroupků dochází běžně do jednoho týdne od provedení zákroku.

Jde o jeden z nejefektivnějších zákroků k omlazení Vašeho obličeje i dekoltu.

Video zákroku zde...

Intenzitu rejuvenace nastavíme po konzultaci s klientkou. Video ukazuje hlubší, intenzivnější typ omlazení.

Malá ambulantní chirurgie

Pomocí vaporizace (odpařováním) můžeme odstraňovat malé i větší kožní výrůstky, přičemž dochází jen k minimálnímu krvácení. Zejména jde tedy o odstraňování nežádoucích výrůstků, ale i další drobné chirurgické výkony.

 • odstranění pih
 • pigmentací
 • bradavic
 • fibromků
 • Dle přání klienta nabídneme lokální anestezii, u větších útvarů hojení za 2-4 dny. Též lze operovat v létě.

  Výhoda laserového odstranění - místo se do týdne zahojí

 • bez jizvy, bez pigmentace
 • bezbolestnost
 • rychlost zákroku (10min)

 • Používáme frakční CO2 laser COSCAN 5000.

  Touto metodou dosáhneme přirozeně mladistvé pleti, vyhlazení vrásek a odstranění nežádoucí pigmentací, jizev a strií.
  Výhodou je jednoduchá aplikace bez nutné přípravy pacientky. Kůže se pouze znecitliví Mesocain gelem a 20 min se aplikuje laserové vyhlazení, které je bezbolestné. Dochází asi 3–4 dny k olupování. Současně automaticky náš laser dodává kůži kolagen při samotném výkonu.

  Pro zvýšení účinku lze aplikovat i kmenové buňky, HIT letošní sezónní sezony, které regenerují kožní buńky, obsahují komplex biomimetických peptidů, redukují stávající vrásky a dodávají pokožce hydrataci, současně obsahují vitaminy, např. B3.
  Pro lepší efekt lze doporučit kombinaci s botulotoxinem, event. s výplní kys. hyaluronovou.

  Laserová trvalá epilace

  Jedná se o nebolestivý zákrok diodovým laserem. Laserový paprsek zasahuje barvivo v koříncích chloupků a spaluje tak kořínky. Přístroj může využít vyšší energii paprsku díky výbornému systému chlazení a přesnému zacílení. Například ošetření zad trvá do 30 minut. Využíváme nejmodernější laserovou technologii, která umožňuje mnohonásobně vyšší efekt než běžné IPL přístroje a ostatní typy laserů.
  Epilaci lze ( na rozdíl od ostatních laserů) provádět i v letních měsících, i v případě opálené kůže. Kůže zůstane nepoškozená, bez stroupků, bez pigmentace, zákrok se doporučuje 3 x po 4 týdnech pro maximální efekt. Ochrana UV krémem v létě.

  Výhoda trvalé epilace

 • vysoký výkon - nejmodernější laser
 • minimální bolestivost díky chlazení
 • diodový laser lze použít i v letních měsících
 • Dokážeme s úspěchem odstraňovat i světlejší chloupky!

  Odstranění cévek všech barev

  Přesně cílený laserový paprsek tepelně zapeče cévku bez poškození okolní tkáně, čímž se přeruší přívod krve. Cévka se dále postupně celá zapeče a zbylá krev je vstřebána. Pomocí diodového laseru jsme schopni Vás zbavit cévek všech barev ve všech lokalitách po 1 až 2 ošetřeních.
  Zákrok je mnohonásobně bezpečnejší než u jiných typů laserů, nenaruší kůži, nevznikají stroukpy, možno provádět i v letních měsících. Tepelný impuls je omezen chladícím sklíčkem, které chladí tak, aby zákrok byl příjemný.
  Žilky na obličeji (dle délky trvání a množství) mizí po 1. zákroku z 60-80%. Žilky na nohou - metličky - se poprvé zlepší asi o 50%. Jsou vždy individuální rozdíly.

  Zákrok je mnohonásobně bezpečnější a efektivnější než u jiných typů laserů!


  Používáme diodový laser Medart® 435 - nejnovější typ cévního epilačního LASERu 3. gen.


  © 2011-2017 MUDr. Lea Útratová